Vypínače světel a zásuvky v interiéru již nejsou jen nutné zlo, které jednoduše potřebujete a nemáte u něj výběr vzhledu. Tomu je dávno konec. Dnes si můžete vybírat z mnoha tvarů, barev i materiálů. Záleží zde pouze na vás a na tom, do jakého stylu máte laděný svůj domov. Jaké varianty máte na výběr? Základní styly jsou čtyři, a to moderní, elegantní, retro a přírodní.
rustikální design.jpg

1. Veselé barvy

Vypínač nemusí být jen bílý, i když to může být jeho velkou součástí. V obchodech dnes najdete nejen klasický vzhled, ale také klasiku obohacenou o pestré barvy. Pokud máte místnost laděnou například do červené, modré či oranžové, můžete to promítnout i do ovládání světel. Změnu vám přinesou jednoduchý, barevný rámeček.

2. Elegantní moderna

Do této kategorie lze zařadit spoustu interiérových stylů. Volit můžete samozřejmě z dlouhé řady barevných provedení. Jistě se ale shodneme na tom, že tradice jsou věčné. Jednoduchý, hranatý produkt v bílém či krémovém provedení nenaruší vzhled místnosti a zároveň bude působit krásně.

Moderní designová řada modelů Schneider Asfora nabízí dvě barevné varianty, a to polar amarfil. Velkou výhodou je také jejich nízká cena, vysoká kvalita a možnost pořídit si kompletní strojek s rámečkem najednou. Velmi snadno tak doplní každý interiér.

3. Nadčasové retro

Patříte mezi milovníky vintage, rustikálního či bohémského stylu? Pokud ano, tak jsou pro vás kulaté modely kombinované s dřevem to pravé! Pořídit si můžete i kulaté produkty s otočkou kličkou, která se v minulosti používala prakticky všude. Ve stejném stylu si nezapomeňte sehnat i zásuvky, aby vám vše dokonale ladilo.modrá místnost.jpg

4. Jednoduchý a přírodní vzhled

Máte-li rádi přírodní materiály či netradiční vzhled, můžete si zvolit druh vypínačů s širokým rámečkem. Na výběr máte nejen dřevo, ale také sklo, plast nebo kov. Střed je následně doplněn bílými, černými, anebo metalickými krytkami. Tento model je ideální pro ty, kteří se chtějí odlišit a jsou ochotni věnovat ovládání světla a zásuvkám trochu více prostoru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup