Stojíte nad bazénem, držíte v ruce multi tabletu a hledíte na to množství vody, kterou potřebujete vyčistit a preventivně upravit, aby nedocházelo k nestabilnímu pH vody, nebo ke špatné koncentraci chloru? To jí tam vážně chcete hodit, aby klesla ke dnu a tam se na jednom místě rozpouštěla? To ale nemyslíte vážně, viďte? Vy jste chtěl zase ušetřit na nevhodném místě! Tak to se Vám teda šeredně nevyplatí. A přitom je to tak jednoduché a Vaši kapsu to nezatíží https://eshop.techneco.eu/Plovaky.hračky
Co s Vámi?! Co bude tedy lepší?
1. Vhodíte multifunkční tabletu do bazénové vody. Klesne na dno a tam se bude pomalu rozpouštět a uvolňovat látky potřebné ke stabilizaci pH, k udržení hodnoty chloru, k zamezení vzniku usazenin na stěnách bazénu a kdovíčeho ještě.
Co se stane? V blízké oblasti takové tablety bude přemíra a silná koncentrace všech účinných látek, které ve finále budou škodit. To proto, že se nedostane do všech koutů bazénů rovnoměrně.
Zkuste se do takového místa ponořit. Vynoříte se přinejmenším se zarudlýma očima. To by asi nešlo, viďte?
2. Umístíte multifunkční tabletu do plováku a ten teprve vhodíte do bazénové vody. Plovák se bude pohybovat po celé ploše vodní hladiny, protože stačí vánek, aby rozhoupal vodní hladinu. Vlnky, které se budou na hladině tvořit, pomohou plováku s tabletou k pohybu po celém bazénu.
Co se stane? Pomalé a rovnoměrné rozpouštění účinných látek dostane každý kout Vašeho zahradního bazénu. Látky se nebudou koncentrovat na jednom jediném místě. Vaše bazénová voda dostane předně to, co potřebuje.
Zkuste se potom ponořit do vody. Vynoříte se ze zářivě čisté vody, která Vašemu tělu nijak neublíží. A to by šlo, viďte?
A nezapomeňte ještě na zazimování bazénu ve spojitosti s plovákem. Přece byste nechtěl, aby Váš bazén vypadal po zimě, jako popraskaný kopací míč. I v tomto případě se plovák stane Vaším neodmyslitelným pomocníkem. Takže se dobře rozmyslete, zda investovat pár korun do skvělého pomocníka, nebo mít kalnou vodu.vod