Jste v nenadálé špatné finanční situaci a zoufale se snažíte najít způsob, jak z toho ven? Možná jste se už byli optat ve své bance, zdali máte nárok na půjčku. Pokud máte dostatečné příjmy, nemáte záznam v registru dlužníků a splňujete další kopu kritérií, tak vám pravděpodobně vyjdou vstříc. Pokud však, jako většina lidí, nějaký parametr nesplňujete, tak vám banka zkrátka a jednoduše napomůže. Co teď?

finance v kapse

Perfektní alternativou pro banky jsou právě nebankovní společnosti. Ty nabízejí zpravidla jen pár produktů, což však nebývá žádný problém, protože jsou univerzální a vhodné pro velkou skupinu lidí. Velmi oblíbené jsou zejména hypotéky bez registru, a to z toho důvodu, že umožňují půjčit si peníze i těm, kteří měli v minulosti nějaké dluhy.

Stačí se jen zaručit a je to

Nebankovní společnosti nepožadují dokazování příjmů a ani nenahlížejí do registrů. Možná vás tedy napadá otázka, jak si pojistí to, že opravdu budete řádně splácet? Jednoduše, abyste si mohli vzít úvěr právě u takovéto společnosti, je nutné se zaručit svou nemovitostí. Neděste se, určitě to není nebezpečné, slouží to skutečně jen jako jakási jistota, že budete řádnými klienty. Pokud budete své závazky plnit bez problémů, tak nemusíte mít o svůj majetek samozřejmě vůbec žádný strach. Výhodou je to, že můžete ručit prakticky čímkoliv budete chtít, od rodinného domu, přes byt, družstevní byt, kanceláře nebo třeba chatu či chalupu.

rychlá půjčka

7 důvodů, proč využít hypotéku bez registru

  1. Možnost půjčit si i přes zápis v registru dlužníků
  2. Netřeba dokazovat své příjmy
  3. Možnost předčasného splacení pohledávky
  4. Možno ručit prakticky jakoukoliv nemovitostí – domem, chalupou, bytem
  5. Libovolná délka splácení a výše měsíční splátky
  6. Zázemí spolehlivé a férové nebankovní společnosti
  7. Vyřízení během několika pracovních dnů