Hledáte vhodné bydlení pro svou novou mladou rodinu a nechce se vám kupovat klasickou stavbu nebo si sami něco začít budovat? Máte ale vyhlédnuté pěkný pozemek, který si přímo říká o to, aby na něm někdo trvale žil? V naší nabídce mobilheimů jistě najdete to pravé. Vybírat můžete z naskladněných kusů, které můžete vlastnit již během několika málo dní, nebo z námi navržených různých typů. Záleží jen na vás, čemu dáváte přednost, kromě sezónních typů v naší nabídce najdete také typ mobilní dům celoroční, který můžete obývat nehledě na to, zda je jaro nebo zima. Pokud si zvolíte některý z modelů spadajících do této kategorii, můžete kolaudací získat klasické číslo popisné i další náležitosti.

letní louka

Bohatá nabídka mobilních domů

U nás si jistě z obrovského množství různých naskladněných a navržených typů vyberete. Ale kdyby ne, nemusíte vůbec věšet hlavu a vzdávat se svého snu. Stačí, když se nám ozvete, svěříte nám vaše představy, podmínky a parametry a společně tak můžeme vytvořit vaše bydlení snů. Ani nemusí být poznat, že tento typ bydlení se v něčem liší od toho, co si lidé samotní postaví. Můžeme mít několik pokojů, takže záleží jen na vás, zda chcete ložnici a obytnou kuchyni nebo i dětský pokojíček. Vybírejte z různých doplňkových služeb a příslušenství, abyste skutečně žili tak, jak jste si vždycky přáli.

zimní rozhled

Výhodná cena

Bojíte se, aby vás hotový mobilní dům nevyšel dráž, než ten, který byste si sami postavili? Pokud máte dostatečný pozemek tak určitě ne. Vybírat můžete z různých cenových kategorií a záleží jen na vás, jaké příslušenství navíc si zvolíte. Ať už v něm chcete žít trvale nebo jím jen nahradit chatu jistě budete spokojeni s komfortním zázemím, které každý náš produkty samozřejmě skýtá. Nemusíte se bát, že byste v zimě mrzli, máme v nabídce zateplené typy, ve kterých vám bude fajn za jakéhokoliv počasí.