Odjíždíte na dovolenou nebo jste poměrně často na služebních cestách? Potom byste měli myslet na bezpečnost až v první řadě. Čím více prvků zabezpečení, tím také lépe, samotný zámek je totiž dnešním zlodějům téměř k smíchu. Překonají jej za okamžik a pak mají naprosto volné pole působnosti. Zkušení lupiči dobře vědí, jak si počínat. Ale co kdyby byla jejich aktivita nahrána na video? Moderní kamera v akci zaručuje úspěšný výsledek, přitom nemusí být na první pohled vůbec vidět. Nevyžaduje odpočinek ani kávu, poradí si i v hodně obtížných situacích.

Fungovat může celoročně i venku

Protože je její provozní teplota ve velmi širokém rozmezí a začíná na mínus dvaceti stupních Celsia, je jasné, že si ji můžete umístit i ven a není nutné, aby byla neustále v interiéru. Poradí si také s letními vedry, maximální provozní teplota je totiž na plus šedesáti stupních.

bezdrátová kamera

Krytí IP66 zaručuje ochranu i před dešťovými kapkami, bezdrátová kamera si výborně poradí i s prachem nebo pylem z přírody. Zaznamená pohyb i během noci, PIR čidlo totiž opravdu nikdy nespí. Díky napájení solárním panelem odpadnou vaše starosti s přívodem elektřiny a nezvanou návštěvu na nic neupozorní ani elektrický kabel.

Sbírejte data do velkokapacitního úložiště

Podpora microSD paměťových karet je velkou výhodou, nastřádat totiž můžete až 128 GB záznamu, ať už půjde o fotografie nebo krátká videa. Nahrávání záznamu ve Full HD je sázkou na jistotu, jde o dostatečně vysoké rozlišení i pro vyšetřovatele. Budete mít přehled i v době, kdy vaše vstupní dveře navštíví toulavá zvířata. Brzy bude usvědčen i sousedův pes z toho, že vám dělá kolem domu nepořádek. Výhodou je také široký úhel záběru, jenž činí až 105°. Více zajímavých informací o tomto zařízení hledejte na cel-tec.cz!