Když jsem hledala svou první práci, tak jsem chtěla, aby byla opravdu v něčím výjimečná. Nevěděla jsem sice, co by to tak mělo být, ale měla jsem ráda časopisy, které mě bavily číst a pak jsem si řekla, že bych mohla třeba pracovat pro nějaký časopis. Jenomže to byl pouze můj sen. A je tedy jasné, že se mi to ani nesplnilo. A tak jsem jela do Prahy, kde prý se plní sny. Alespoň takhle mi to řekla moje kamarádka. Moje kamarádka se ráda přestěhovala do Prahy kvůli tomu, aby tam sehnala taky skvělou práci. A já musím říct, že kamarádce se to opravdu podařilo.

bytové studio

Moje kamarádka má ráda design, tak pracuje v design studiu. Design studio v Praze je kvalitní v tom, že tam má opravdu mnoho možností. A má taky mnoho poboček po celé Praze, což ocení jistě všichni. Můžete si v tomto design studiu v Praze udělat opravdu cokoliv. Tady máte různé návrhy, třeba na trička anebo na hrnečky anebo na oděvy s vlastními motivy. Mně se líbí, že si můžu svůj design navrhnout třeba na mikinu. Já jsem taková, že mám ráda opravdu originální věci, takže design studio v Praze bylo pro mě opravdu skvělá cesta. A jsem ráda, že tam pracuje moje kamarádka. Moje kamarádka mi dala svou zaměstnaneckou slevu, a to jsem velmi ocenila.

bytový návrh

Takže je jasné, že na Vánoce všichni dostanou nějaké pěkné designové tričko anebo mikinu. Navíc už jsem si řekla, že kdyby potřebovali nějakou výpomoc anebo nového zaměstnance, tak bych do toho design Studia v Praze ihned šla. Když jsem byla v té prodejně a celkově ve studiu, tak se mi tam opravdu zalíbilo. Je tam krásně čisto a pěkně to tam voní. A já si myslím, že bych byla opravdu skvělý zaměstnanec. Navíc se rychle učím. A design studio v Praze je prima. Navíc je tam stále mnoho lidí, takže bych se tam ani opravdu nikdy nenudila. A nerada pracuji sama, takže tady by to pro mě bylo ideální.