Ve světě financí existuje hned několik velkých nástrah, kterým bychom se měli co možná nejvíce vyhnout. Někdy se jedná o maličkosti, ale taky se může jednat o opravdu velké věci, které vám mohou pěkně zavařit. My se na ně v tomto článku podíváme a nabídneme k nim alternativu, která je bezpečnější, jistější a celkově lepší.
zlaté mince a na nich hromádka hlíny s rostlinkou

  1. Investiční boti

Nejedná se o investiční obuv, ale o roboty, kteří spravují vaše finance a investují za vás na akciovém či jiném trhu, kde se snaží pomocí svých algoritmů vydělat co možná nejvíce. Tito boti jsou šikovní, možná dokáží sledovat více věcí najednou a mají daleko lepší schopnost analýzy, ovšem nikdy nedokáží vydělat velké peníze, ba naopak, postupně a pomalu budou prodělávat všechny vaše peníze, které do nich vložíte. Pokud tedy chytnete on-line nějakou takovou http://politickymarketing.com/glossary/kartelova-strana reklamu na investičního bota, vyhněte se jí jako čert kříži.

  1. Dluhy „na potom“

Pod tímto pojmem si člověk představí ledacos, ovšem ve své podstatě se jedná o jednoduchý koncept – staří rodiče si vezmou obrovskou půjčku, kterou zatíží celý majetek, který poté půjde do dědického řízení. Děti si tak budou moci vybrat – buď zaplatí celou půjčku po rodičích a získají majetek, nebo majetek propadne firmě a to se může stát, že má daleko větší hodnotu než ta půjčka. Děti ale mnohdy nemají na tak velké splácení, takže všechny majetky po rodičích půjdou soukromníkovi. A pokud ne, ten na tom aspoň vydělá tak i tak.

  1. Lichváři

Existují v různých podobách, dávají různé úroky a většinou cílí na starší anebo příliš mladé lidi, kteří patří mezi časté ohrožené skupiny. Vydělává se hlavně na strachu a na nezákonných činech, o kterých se doufá, že nemá druhá strana ani ponětí.
detail na malé měděné mince ze Švédska
Chcete se při získávání financí vyhnout všemu? Postačí jedna nebankovní hypotéka bez registru https://www.fahd.cz/hypoteka-bez-registru/ a je to. Budete překvapeni, jak moc kvalitní služby jsou vám poskytnuty a jak lepší jsou podmínky než u ostatních poskytovatelů.