„Řekněte to květinou“

Ve filmu „Roztržitý“ s Pierre Richardem zazní v jedné z počátečních pasáží reklamní motto „Řekněte to květinou“. Většina žen se cítí duchovně s květinami spřízněna a považují je za živé bytosti, které manifestují křehkost, ale zároveň vnitřní sílu vyrůstat z drobného semene v drsných povětrnostních podmínkách. Ženy na pokojových rostlinách a květinách obdivují jejich překrásné ladné tvary a barvy a z takového daru mohou mít větší radost, než z nové halenky nebo svátečního kostýmu.

bosonohá dívka

Chcete-li svou milovanou bytost potěšit, a to nejen v souvislosti s milováním, pamatujte na dary v podobě květin a rostlin. Snazší to mají ti, co mají k dispozici zahradu, kde lze pěstovat i skalničky a okrasné dřeviny.

Masáže

Ženy milují tělesné doteky, možná že i více, než muži, a velice dobře jim dělá partnerova pozornost, jestliže je dotyčný neodbývá a věnuje pozornost laskání různých částí těla, i když třeba nemusí být erotogenní oblastí. Jestliže budete do svého partnerského soužití častěji zařazovat masáže, a dopřejete partnerce rozkoše tohoto typu, stoupnete u žen v ceně nebývalým způsobem. Ona vám to jistě ráda oplatí v posteli.

dívka v přírodě

A chcete-li znát dobrý tip na účinnou masáž, která může sloužit i jako předehra před milováním, zkuste to s reflexní masáží chodidel, ta mívá někdy až překvapivé účinky na vnitřní metabolismus i na hormonální rovnováhu, potřebnou pro citové prožívání nadcházejícího orgasmu.

Nestyďte se

Mnoho mužů v obavách z negativních reakcí nemá zájem se partnerkám svěřit se svými vnitřními touhami, co se týče sexuálního chování a uspokojení, a tak jsou vnitřně frustrováni a mohou si vybíjet svou touhu jinde. Budou se pak stydět i za problémy s erekcí, které mohou být zaviněné nejen tímto studem a frustrací, ale i jinými stresujícími vlivy. Nedovolte stresu ovládat váš život a rázně s ním skoncujte. Mohou vám v tom vypomáhat některé bylinky, například peruánský Ženšen nebo Kotvičník zemní, což je lepší řešení, než Viagra bez receptu na dobírku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup