Když dostane člověk poprvé v životě klíče od bytu, je to rozhodně důvod k oslavě. A to se musí také zapít, takže hospoda, nebo nový prázdný byt hučí a všichni radí co a jak. Ten by dal tamhle toto a jiný zase toto tamhle. Jeden doporučuje nákup koberce, druhý jej zamítá kvůli prachu. Tamta slečna nyje u okna o záclonách, její kamarád tvrdí, že už se dneska nedávají a jsou zastaralé. Takže majitel bytu je tak dokonale zblblý, že neví kudy kam a každému slibuje, že to udělá podle něj. Druhý den se s příšerným bolením hlavy shání po šátku na obklad hlavy a snaží se vzpomenout, co má kam dát. Naštěstí si to nepamatuje ani nikdo z oslavy, a tak je na majiteli, jak to všechno udělá. Jenže on to sám neví.

moderně zařízený byt

Inu, není to zrovna jednoduché. On to totiž chce mít moderní, hezké, ale také funkcionalistické. Jde to vůbec skloubit dohromady. Ano, za jistých okolností ano, ale člověk bez znalostí a momentálního přehledu a situaci s nábytkem a doplňky interiéru to asi dohromady nedá. Nebo ano, ale bude to paskvil. Nuže, v této situaci nelze udělat nic jiného nežli to zkusit s někým, kdo věci skutečně rozumí a kdo na to má i školu. Nejlépe vysokou se zaměřením na architekturu.

moderně zařízený byt

Jenže je vůbec někdo takový? Samozřejmě že ano. Kdyby nebyl, bylo by to s naší společností hodně špatné. Takže v této situaci zde pomůže jedině interiérový designér Praha. Nikdo jiný to nezvládne, ani žádný kamarád z hospody. Tento člověk ty školy skutečně má a je odborníkem ve své branži. Není třeba se obávat, že si to on bude dělat podle svého, to zase ne. Můžete ostatně začít tím, že on přijde do bytu a poté, až si jej prohlédne, může udělat pár návrhů a vy si pak můžete vybrat ten, který je vám nejblíž. Nu a podle něj pak budete společně postupovat, přičemž je bráno v potaz přání zákazníka. Ergo kladívko, on má vždycky pravdu a podle něj to bude.