Rádi byste bydleli v domě, ale při dnešních cenách jen těžko můžete začít stavět? Navíc jsou velké komplikace při shánění materiálu a o dělnících raději nemluvit? Nikdy nebylo úplně jednoduché začít stavět, ať už se na to podíváte z hlediska úředního nebo z hlediska práce jako takové. Ovšem v letošním roce markantně narostly ceny nemovitostí, pozemků a mimo jiné také ceny materiálů. Stejně tak hypotéky vyletěly do čísel, která si jen málokdo uměl představit, a tak je dostupné bydlení ta tam, a každý si musí dvakrát rozmyslet, jestli se teď do něčeho pustit.

Moderní bydlení

Pokud stále váháte nebo hledáte jinou cestu, měli bychom pro vás zajímavou možnost. Dům si totiž můžete koupit hotový a vybavený. Bude stačit pozemek, nějaká ta příprava a dům vám dovezeme a usadíme! Taková mobilní dřevostavba https://www.top-mobilnidomy.cz/ je totiž skvělou možností, jak si vlastní bydlení zajistit za rozumnou cenu a dokonce v moderním provedení.

Například Lavaro House Karin Nr.191 nabízí krásnou rozlohu 57m, jehož rozměry jsou 13,2 x 4,3m. Najdete v něm tři prostorné pokoje, přičemž v jednom z nich se nachází šatna. Uvnitř je obložen dřevěnými palubkami, má dokonce dvě koupelny a vše je plně vybaveno – od bojleru, přes sprchový kout, topný žebřík až po postele či myčku. V oknech jsou sítě proti hmyzu a celý dům osvětlují LED diody. Zkrátka si jen přinést věci a bydlet! I zvenčí může vypadat dům skvěle. Stačí kolem něj vytvořit příjemnou skalku, přidat si terasu nebo poblíž vybudovat bazén a budete se cítit skutečně skvěle.

dřevostavby

Takové řešení může být skvělé pro pár, jednotlivce, ale rozhodně v něm nebude strádat ani rodina s dětmi, protože rozloha není menší než v průměrném panelákovém bytě, a zde budou mít děti k dispozici zahradu, což je nedílné plus.

Modelů domů je na výběr samozřejmě spoustu. K dispozici jsou i starší modely s menší rozlohou, které se mohou pohybovat například kolem 390.000,- Kč. Což je pak skvělá možnost, jak mít chatu za přijatelnou cenu.