Nezbytnou součástí stěhování firmy nebo kanceláře, je přesun nábytku a dalšího vybavení na nové působiště. Tuto namáhavou a nepříjemnou záležitost můžete nechat v rukou odborníků, kteří si poradí se všemi komponenty a všemi záludnostmi, které stěhování doprovází.

  • Montáž nábytku Praha je komplexní službou, která pomůže přestěhovat nejen klasické kanceláře, ale také prodejny nebo jakýkoliv jiný komerční prostor.

nábytek montáž

Pokud je to možné, nábytek se demontuje a jednotlivé části se obalí tak, aby nedošlo k poškození a na místě určení se opět smontují do původního stavu.V mnoha případech se ale stane, že je nábytek po demontáži a opětovné montáži v lepším stavu než před celým procesem. Součástí montáže nábytku je totiž i jeho zpevnění na místech, která jsou nejvíce namáhána.

Sestavíme i nově zakoupený nábytek

Kromě kompletace stávajícího inventáře nabízíme také sestavení nového nábytku, který si do své provozovny pořídíte. Jedním z nejvíce využívaných obchodů s nábytkem je Ikea.

  • Z této prodejny vám nábytek nejen dovezeme, ale sestavíme ho do finální podoby.
  • Stačí určit čas, kdy bude nábytek připraven na výdejním místě.
  • A pak už se v podstatě nemusíte o nic starat.

Montáž nábytku Ikea proběhne rychle a na profesionální úrovni. Náš tým montážníků je natolik sehraný a zkušený, že za sebou nechává pouze perfektní práci. Včetně závěrečného úklidu. Kromě uvedených služeb se na nás můžete obrátit i v otázce likvidace starého nábytku nebo drobných úprav.

montáž nábytku

  • Postaráme se také o takové drobnosti, jakými jsou pověšení poliček, garnýží, zrcadel a dalších detailů, které budou ve vašem novém působišti nezbytné.
  • Po dohodě také realizujeme montáže regálů a dalšího skladového vybavení.

Časově se přizpůsobíme vašim požadavkům. Jsme přesvědčeni, že se vždy dohodneme k vaší plné spokojenosti.