Zabijete dvě mouchy jednou ranou – jednak si dekorační lampou osvěžíte vaše posezení na terase nebo v pergole, jednak umístěním svíčky do ní si vytvoříte pomocníka, který vám dá trochu světla při sezení venku při těchto posledních teplejších zářijových večerech. Nebo nemusíte takovouto lampu mít jenom venku, můžete s ní ozdobit i vaší chodbu nebo přímo váš vchod do domu. Je to velice líbivá dekorace, která je dobrým sluhou – můžete do ní například umístit světýlka a hned to bude pro příchozí návštěvníky pozoruhodné. Někdo by mohl namítnout, že se jedná pouze o nějaký lapač prachu, ale opak je pravdou. Když jí správně využijete, můžete jí různě přemisťovat tak, jak se vám to zrovna hodí. Chvíli jí mít venku, chvíli zase doma – třeba přes zimu, aby vám ji neponičil déšť a mráz.

andilek-bily-mix-20-cm

Originální dárek

Keramickou soškou anděla nebo dekorační lampou navíc můžete i někoho potěšit a darovat jí jako dárek k nějakým jubilejním narozeninám, které slaví třeba vaše tchýně, maminka nebo babička či sestra. Můžete do této lucerny umístit i nějaké dekorace nebo třeba obálku s penězi, a máte takový dárek 2 v 1.

lampa-exklusiv-wanished-22-22-23cm

Originalitě se meze nekladou, poraďte si s tím, jak jen uznáte za vhodné. Nebo třeba do toho můžete dát i přáníčko na svatbu. Je to takový milý dárek pro novomanžele, do kterého je vhodně umístěna i obálka s penězi. Takže jim vlastně nebudete dávat jen neosobní obálku s penězi, ale i takový jedinečný dárek – pomocníka na jejich stůl, který mají na terase nebo na balkoně. Vytáhnou si obálku s penězi a lucernu ještě zužitkují. Jsou k dispozici různá provedení – dřevěné, bílé, přírodní, černé – prostě si určitě vyberete takovou, která se vám nejvíc bude hodit, jak už domů, tak někomu jako narozeninový nebo svatební dárek. Určitě touto lucernou zaujmete tak, jak jste zajisté chtěli.