Zabijete dvě mouchy jednou ranou – jednak si dekorační lampou osvěžíte vaše posezení na terase nebo v pergole, jednak umístěním svíčky do ní si vytvoříte pomocníka, který vám dá trochu světla při sezení venku při těchto posledních teplejších zářijových večerech. Nebo nemusíte takovouto lampu mít jenom venku, můžete s ní ozdobit i vaší chodbu nebo přímo váš vchod do domu. Je to velice líbivá dekorace, která je dobrým sluhou – můžete do ní například umístit světýlka a hned to bude pro příchozí návštěvníky pozoruhodné. Někdo by mohl namítnout, že se jedná pouze o nějaký lapač prachu, ale opak je pravdou. Když jí správně využijete, můžete jí různě přemisťovat tak, jak se vám to zrovna hodí. Chvíli jí mít venku, chvíli zase doma – třeba přes zimu, aby vám ji neponičil déšť a mráz.

andilek-bily-mix-20-cm

Originální dárek

Keramickou soškou anděla nebo dekorační lampou navíc můžete i někoho potěšit a darovat jí jako dárek k nějakým jubilejním narozeninám, které slaví třeba vaše tchýně, maminka nebo babička či sestra. Můžete do této lucerny umístit i nějaké dekorace nebo třeba obálku s penězi, a máte takový dárek 2 v 1.

lampa-exklusiv-wanished-22-22-23cm

Originalitě se meze nekladou, poraďte si s tím, jak jen uznáte za vhodné. Nebo třeba do toho můžete dát i přáníčko na svatbu. Je to takový milý dárek pro novomanžele, do kterého je vhodně umístěna i obálka s penězi. Takže jim vlastně nebudete dávat jen neosobní obálku s penězi, ale i takový jedinečný dárek – pomocníka na jejich stůl, který mají na terase nebo na balkoně. Vytáhnou si obálku s penězi a lucernu ještě zužitkují. Jsou k dispozici různá provedení – dřevěné, bílé, přírodní, černé – prostě si určitě vyberete takovou, která se vám nejvíc bude hodit, jak už domů, tak někomu jako narozeninový nebo svatební dárek. Určitě touto lucernou zaujmete tak, jak jste zajisté chtěli.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup