Často posíláte něco poštou, ale stále balíte své zásilky do objemných a nepraktických papírových krabic? Možná je čas na změnu, protože to jde i lépe.

Jaké jsou výhody plastových poštovních obálek?

Posíláte často zásilky poštou a balíte je stále ještě do velkých papírových krabic? S takovým balením je ale spousta práce, navíc krabice jsou hodně objemné a tedy nepraktické. Zkuste to i jinak. Skvělé řešení nabízejí plastové poštovní obálky, do kterých můžete dát cokoliv, můžete se spolehnout na to, že obsah nikdo neuvidí a navíc si ušetříte čas s balením. Obálky se nejvíce hodí pro zasílání oděvů ale i jiných věcí o různých rozměrech.

pexels-photo-262028

Kvalita na prvním místě

Plastové obálky 2pack.cz jsou velmi kvalitní a také odolné. Může za to materiál, ze kterého jsou obálky vyrobeny, což je v tomto případě plast. Obálka z plastu je mnohem odolnější než běžná papírová krabice. Zboží, které posíláte, může i několik dní ležet někde ve skladu, kde obvykle bývá dost vlhko. Papírová krabice se může snadno poškodit a tím ohrozit i obsah zasílaného balíčku. To v obálce bude mnohem více obsah chráněn a vy se můžete spolehnout, že dorazí všechno do cíle v naprostém pořádku.

Menší obal zabere méně místa

Obálky se velmi dobře skladují a nezaberou příliš místa. Další výhodou je i jejich nízká hmotnost. Tím se pak celkově sníží hmotnost celé zásilky. To oceníte vy i vaši zákazníci nebo jakýkoliv jiný příjemce zásilky. Pokud vlastníte sami sklad, ve kterém máte uložen i obalový materiál, oceníte, že obálky se i ve větším množství dobře skladují a nezaberou téměř žádné místo, i když jich je hodně.

pexels-photo-1267329

Diskrétnost nade vše

Co komu posíláte, nikdo nemusí samozřejmě vědět. Nemusíte se obávat, že by někdo viděl, co v plastové obálce posíláte. Zpravidla se totiž nejedná o průhledný materiál ale černý, bílý nebo barevný. Tím je zaručená naprostá diskrétnost. Obsah obálky tak skutečně nikdo neodhalí, i když projde hodně rukama, než dorazí do cíle.

Obálky se vyrábějí v několika různých velikostech od těch nejmenších po ty větší, ve kterých se dá ukrýt i objemnější obsah.