Máte problémy se získáním hypotéky v bance? Už vás odmítli? Nevíte, co s tím? Nejraději byste jim šli vynadat? To je opravdu zbytečné, jsou zde i jiné možnosti, jak získat stejně výhodné podmínky a nízkou úrokovou sazbu a to dokonce s tolerancí záznamu nebo nízkého příjmu. Nebankovní hypotéky jsou mimořádně výhodným finančním produktem, který si v posledních letech sjednává čím dál tím více lidí https://www.americka-nebankovni-hypoteka.cz/nebankovni_hypoteky/.

projekt

Proč tomu tak je?

  1. Protože jsou dostupnější – stačí internet a znáte veškeré podmínky. Vhodné pro kohokoliv, neděláme rozdíly v klientech.
  2. Daleko rychlejší – celou záležitost vyřídíte klidně během pár dní a to všechno online, postačí jedna schůzka k podpisu smlouvy. Smlouvu vám však dáme k nahlédnutí kdykoliv a můžete ji mít, po jak dlouhou dobu chcete. Rychlost vyřízení je tedy příjemná změna oproti starým zdlouhavým a složitým půjčkám.
  3. Další velkou výhodu je nízká úroková sazba, ta se často podobá té z banky. Zajistíme nízké měsíční splátky.
  4. Doba splatnosti až na 30 let. Můžete si zvolit, na jak dlouho si úvěr nastavíte.
  5. Získat můžete až 70% z odhadu nemovitosti. To vše bez zbytečného papírování.
  6. Navíc tolerujeme záznamy, takže můžete být naprosto v klidu, jestliže záznam máte. Smlouvu přizpůsobíme podle potřeb. Tolerance záznamů je běžná.
  7. Poradíme se i s nízkými příjmy – pokud máte mateřskou, rodičovskou dovolenou, pobíráte starobní důchod nebo máte jiný příjem, dají se splátky nastavit tak, aby vám to vyhovovalo.

peníze

Specializujeme se na různé druhy klientů

Jste podnikatel a nedaří se vám doložit bance všechny potřebné dokumenty? Kvůli tomu nemůžete získat v bance půjčku? Vyzkoušejte snadnější a rychlejší postup. Specializujeme se právě na tento typ klientů. Bez otázek: „Na co peníze budete potřebovat? Můžete je doložit fakturami nebo jinými doklady? Kde budete financovat, do čeho a proč?“ Na nic takového se ptát nebudeme. Peníze můžete použít jakýmkoliv účelem, investovat, nakupovat, splácet dluhy, exekuce, nevýhodné půjčky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup