Protože je těžké jednoznačně určit nej prodejce, navštívíme web toho prvního v seznamu. Je to firma Möbelix a jejich stránky nejdete hned jako první v seznamu prodejců nábytku. Pokud ne, tak napište název firmy do vyhledávače.

Nejprve jen krátce o firmě. Möbelix je značka, a XXXLutz je skupina. Ta první do skupiny patří. První obchod pod touto značkou byl otevřen již v roce dva tisíce dva v rakouském Dornbirnu. Nyní je v pěti státech Evropy. Je to největší konkurent značky Ikea.
Moderní stůl a židle

První pohled na jejich domovskou stránku ničím nepřekvapí, snad jen nepříjemně rušivým posunem obrázků i bez vašeho přičinění. Ale zase tak v rychlé prezentaci stihne firma ukázat více věcí.

Rolováním pak sjedete dolů a vidíte celý sortiment. Od každého je zde vyobrazen kus, nebo více, ale vy víte, že máte kliknout, takže orientace je zde vskutku velmi snadná.

Skoro na konci webu, úplně dole mile překvapí rubriky, které se týkají širší domácnosti, a dokonce zde najdeme rubriku s recepty. Což tedy jiné weby s nábytkem asi nemají. Mimo jiné zde najdete i rubriku tipy a triky, nebo rady a inspirace. Velice dobrý nápad. A po těchto rubrikách je ještě pasáž o možnosti splátek a jméno spolupracující banky. Zde stačí klik a už s nimi vyřizujete případnou půjčku na zboží.

Naprostý konec webu jsou obvyklé věci, jako kontakty, odkazy na FB a jiné sociální sítě a další a další maličkosti a drobnosti.
Moderní obývák

Stránky překvapí barevnou strohostí. Pokud nejsou fotky nábytku v jiných barvách, je web v podstatě modrobílý. Ne, že by to bylo na škodu, dnešní barvami přeplácané weby tento klidně strčí do kapsy.

Technické věci pro běh obchodu a uživatele jsou hned nahoře, přehledně umístěny v liště. Pod nimi je další s rubrikami sortimentu, pokud se vám nechce „kolečkovat“ dolů. Takže najdete, co chcete ihned a bez prohledávání. Prostě je vidět, že stránky jsou na profesionální úrovni.