Plánujete dovolenou v zahraničí se svými mazlíčky? Podívejte se zde . Chcete vzít sebou své čtyřnohé mazlíčky, takže musíte vybírat ubytování pečlivě, aby tam pejsci byli vítáni. Nechcete je nechávat doma a celou dovolenou přemýšlet jak se jim daří. Známí vám dva velké psi nepohlídají a s hotely pro psi nemáte dobré zkušenost? To vůbec nevadí, mi vám rádi představíme dovolenou, na kterou můžete vzít i své miláčky. Mluvíme tu o krásné zemi, s okouzlující kulturou a pohostinstvím. Slovinsko se pyšní pohádkovou krajinou s jedinečnými skalními útvary a křišťálově lesklými jezery. Součástí hor a skalních monumentů bývají často vodopády, které berou dech. Ve Slovinsku si dopřejete spoustu čerstvého vzduchu a přírodních krás. Vhodné pro milovníky pěší turistiky.

kouzelná krajina

Nabízíme vám ubytování ve slovinském kempu, který leží v místě Zgornje Jezersko. Na našich stránkách najdete možnosti ubytování a veškerou vybavenost kempu. Kemp je řádně udržovaný a majitelé si na čistotu kladou velký důraz. Z ubytování budete mít překrásný výhled na hory. Východy slunce a západy vás uchvátí.
Něco málo k ubytování. Kemp nabízí ubytování v glamping chatkách. Jedná se o pět chatek pro dvě osoby a jednu větší chatu pro rodinu. Chatky jsou ve tvaru velkého písmene A. Zajistí veškeré potřeby na ubytování. Krásně upravené a provoněné horskými bylinkami. Každá glamping chatka má své vlastní posezení.

velká plemena

Které využijete při ranních snídaních nebo večerním grilování. Dále se můžete ubytovat ve stanech, pro které jsou v kempu vymezené místa. Využít můžete přístřešek se zastřešeným grilem a kamny. Sociální zařízení jsou společné jak pro hosty ubytované ve stanech tak v chatkách. Záchody jsou čisté a v koupelně najdete fén, který ocení hlavně dlouhovlasé ženy.
Vaši mazlíčci tu budou mít dostatečný prostor na proběhnutí. Nenechávejte je doma. Rádi je s vámi uvidíme.