Obrázek1

Ať už se jedná o jakoukoliv službu, a to nejen online, měla by být v prvé řadě jednoduchá a srozumitelná. Potom se mnohem lépe používá a člověku dělá radost. My jsme si nedávno všimli české online seznamky randino.cz, kterou jsme zkusili a byli jsme opravdu potěšeni tím, jak dobře se používá, jak je jednoduché se zaregistrovat, vyplnit svůj seznamovací profil a také vyhledávat ostatní lidi.

Snadná registrace na seznamce

Na každé seznamce se musíte zaregistrovat, nebo alespoň přihlásit přes nějaký existující účet. Je to proto, abyste mohli být v kontaktu s ostatními. Registrace na randino zabere pár minut, vyplníte jen základní údaje, ověříte svůj e-mail a můžete se pustit do vyplňování seznamovacího profilu, seznamovacího inzerátu a nahrávání fotek.

Vyplnění seznamovacího profilu

Seznamovací profil je prostě vaše tvář na seznamce a rozhoduje o tom, koho zaujmete a do jaké míry. Určitě vyplňujte vždy poctivě a úplně takový profil a využijte opravdu každou možnost, jak toho o sobě říct co nejvíc. Také si uvědomte, že pokud chcete objevit někoho podle vás, musíte jít s pravdou ven, protože jinak to nebude fungovat a neúspěšné první rande toho bude důkazem.
Každá seznamka umožňuje také nahrát své fotky, takže tuto možnost využijte a přidejte alespoň jednu profilovou fotku, kterou stačí vyfotit narychlo mobilním telefonem a zrovna nahrát. Věřte nebo ne, ale spousta lidí na seznamce kouká pouze na profily s fotografií, protože pokud v dnešní době někdo nepřidá svou fotku, nevzbuzuje to mnoho důvěry.

Vyhledávání lidí je snadné

Když už za sebou máte registraci a vyplněný seznamovací profil, můžete nyní kontaktovat přes zprávu lidi, kteří vás zaujmou. Abyste si zobrazili pouze ty správné, slouží k tomu na seznamce randino.cz velice jednoduché a efektivní vyhledávání.
Doporučujeme nejprve zvolit pouze pohlaví, věkový rozsah a kraj nebo město. Takhle sice máte širší okruh uživatelů, ale počítejte vždy s tím, že ne každý vztah lze přesně definovat, a nakonec může vážný vztah vzniknout časem například jen z příjemného pokecu, nebo nezávazného flirtu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup