Potřebujete peníze a nedosáhnete na půjčku? Jestliže je vaší hlavní překážkou k nezbytnému úvěru zápis v registru, pak se jedná o problém, kterého se můžete elegantně zbavit. Třeba prostřednictvím hypotéky bez registru!
Když máte takový zápis a pomýšlíte na půjčku, pak máte v zásadě dvě možnosti, jak se dostat k penězům ve formě úvěru. Buď můžete počkat, až zápis zmizí. https://www.futureportprague.cz/future_of_you_videos/co-budeme-delat-az-zmizi-zamestnani/ Ovšem to může trvat několik měsíců, anebo i několik let.
Anebo si můžete sjednat hypotéku, u které takový cejch nevadí. Ovšem nehledejte ji v nabídce klasických bankovních společností, bylo by to marné. V situaci se zápisem, byť i tím nejvíce banálním, vám žádná banka peníze nedá. I kdybyste bankovní úředníky na kolenou prosili.investice, koupě domu, výměna

Potřebujete vstřícný a flexibilní přístup – jedině v nebankovní společnosti!

Ovšem proč byste něco takového měli dělat, když to v nebankovní společnosti není potřeba? Tam můžete získat půjčku i se zápisem, i s nižší bonitou, anebo s jinými komplikacemi. Je to dáno tím, že jsou ochotní se žadatelům o úvěr přizpůsobit. Půjčku vám ušijí na míru ke spokojenosti všech zúčastněných stran, a to přesně takovou, jakou vám nebude dělat problémy splácet – a to je přece důležité!
Takže když zápasíte s bonitou a máte nižší příjmy, ani to vám vadit nemusíte, jednoduše požádejte o úvěr bez doložení příjmu, který je ještě více tolerantní než všechny ostatní. Vždyť i nižší příjem se dá chytře vyřešit tím, že budete splácet po malých částkách, ale o to déle – třeba až třicet let!bohatství, peníze, vzestup
Žádost o úvěr může být procházka růžovým sadem
Navíc se kvůli nebankovnímu úvěru nemusíte stavět na hlavu. Nejenže je vstřícný, ale také rychlý. Prostě jen vyplňte formulář žádosti o úvěr na webových stránkách poskytovatele a budete koukat, co se bude dít! Získáte peníze bleskovou rychlostí a bez složitostí. Stačí se zaručit za úvěr nemovitostí a vše je rázem vyřízeno.