V roce 1996 byla v Americe vydána legendární videohra Crash Bandicoot, které po celém světě podlehlo několik miliónů lidí. Teď se její fanoušci dočkali novější verze. Oblíbený Crash byl znovu vytvořený pomocí nejmodernějších technologií, dostal nové zvukové nahrávky od oblíbených původních dabérů a taky zbrusu novou grafiku. Nová generace hráčů si tak může plně vychutnat klasické herní zážitky.

N. Sane Trilogy s dokonalou HD grafikou obsahuje celkem 3 hry ze světa Crashe: Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back a Crash Bandicoot 3:Warped.
muži na vacích

Crash Bandicoot

3 ostrovy, několik kol, které vám nedovolí se od hry odtrhnout. Vačnatec Crash musí zachránit svoji krásnou přítelkyni. Unesl ji zlý Dr. Neo Cortex, který plánuje ovládnout celý svět. Aby toho mohl dosáhnout vytváří geneticky upravená zvířata, která ho jako svého stvořitele musí uctívat. Taky mu pomáhá velmi nebezpečný Uka Uka. Projděte několika těžkými úrovněmi, sbírejte životy a s velkou pomocí Aku Aku a ostatních, zachraňte zvířata, Crashovu přítelkyni, a hlavně překazte Cortexovi jeho nečestné plány na ovládnutí světa.
playstation 4

Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back

Dr. Neo Cortex se opět vrací. Tvrdí, že chce tentokrát zachránit svět. A dokonce požádá o pomoc samotného Crashe, který je jeho nepřítelem. Dokáže Crash zvítězit? Opět mu budou pomáhat Aku Aku a další přátelé. Ale co když je to celé jen past? Nechce Dr. Neo Cortex Crashe nalákat do svých nebezpečných experimentů? Kdo vyhraje?

Crash Bandicoot 3: Warped

Crash a Dr. Cortex jsou zpět. Pořád jsou nepřátelé a Crash musí opět neúnavně bojovat, aby překazil Cortexovi a Uka Uka zlomyslné plány. Tentokrát budete dokonce cestovat v čase. Vydejte se na nová zajímavá dobrodružství do dávného středověku. Opět na vás čeká spoustu úrovní plné jablíček, drahokamů a nových nepřátel. Budete létat na dvojplošníku, jezdit na vodním skútru, motorce, a dokonce plavat v hlubokém oceánu.