Možná jste přemýšleli o tom, že by nebylo špatné nějakým způsobem zvýraznit místnost, ve které trávíte nejvíce času. A vzhledem k tomu že dřevo je přírodní materiál, který si rozumí v podstatě s každým stylem bydlení a hodí se i do reprezentativních částí bytu či veřejných prostorů, tak není vůbec divné, že začnete přemýšlet o dřevěných lamelách. Ovšem problém je, kde je sehnat, když se běžně neprodávají a truhláři zrovna nemají dostatek času se věnovat jejich výrobě. Navíc při zadání zakázky budete muset čekat delší dobu, než se vše vyrobí a připraví k instalaci, která rovněž nebude vůbec jednoduchá. Co teď? Nechat sen čekat nebo hledat jinou alternativu? Lamely na stěnu se dají pořídit i jiným způsobem.

Kostelni_obyvak

Materiál, který je k dispozici

Není žádné tajemství, že když se po něčem touží, tak to člověk chce mít hned a ne čekat dlouhé měsíce na výrobu a uskutečnění projektu. Lamely na stěnu v tomto případě mohou být rovněž v brzké době instalovány, jen stačí oslovit firmu Woopasta, která dodá dřevěné lamely podle vybraného typu dřeva. Jedná se o ruční výrobu, ale rozhodně netrvá tak dlouho, jako výroba lamel z masivního dřeva. Navíc většinou je vše skladem. Nicméně lamely mají mnoho výhod, které z nich dělají jedinečný prvek a navíc designově zvýrazní luxusně prostory.

Dub 3

  • Výběr je prozatím v pěti možných verzích.
  • Lamely jsou lehké a dají se umístit jak na stěnu, tak na strop.
  • Nejedná se o žádnou verzi polské produkce, která je známá na trhu, kdy jsou lamely vyrobeny z dřevotřísky a potaženy papírovým dekorem s motivem dřeva.
  • 3D dekor je velmi příjemný a zvýrazní i pouhé části prostoru.
  • Jedná se rovněž o akustické panely, což je velmi příjemný bonus a není divu, že se instalují do kanceláří nebo hotelových prostorů, kde je třeba mít skutečně klid na práci nebo odpočinek.

Akustický panel se dá snadno umístit kamkoliv a zvládne to v podstatě každý, kdo je trochu šikovný. Lamely jsou dodávány jako hotové zboží, v podstatě jako byste kupovali dlaždičky nebo obklady.