Sjednat si komplexní pojistku, která kryje všechna rizika od A do Z. Mít jistotu, že se máte na koho obrátit, když dojde k problémům. Je důležité myslet na vše, protože nikdy nevíme, co se přesně stane příští hodinu nebo zítra. icetech.cz_ergo_cz_uvodni

Život se totiž bohužel nedá naplánovat do detailu, takže kdo je připraven, nebývá pak zbytečně překvapen. A může také usínat s naprostým klidem, což je samozřejmě zcela k nezaplacení. Pojištění občanské odpovědnosti je stále oblíbenější. Zahrnuje přitom nejen případy, kdy například nedopatřením rozbijete elektroniku, která je vystavená v regálech obchodu.

Krátká smlouva a velmi jednoduché podmínky

Jak si ji vlastně dohodnout? Pojistka na blbost vyžaduje jen minimum osobních údajů a na rychlé vyřízení poptávky se můžete spolehnout. Patří sem cokoliv z běžného života, problémy, které nelze předvídat, ale mohou přijít ke slovu zcela bez varování a mít ničivé následky. Nejde jen o rozbité okno, ale také o další události.
Nehody se mohou stát prakticky komukoliv, rozhoduje o nich i zlomek vteřiny (a to určitě nejen při lyžování na sjezdovce). Samozřejmě, nejde o úmysl, to nikdo netvrdí, ale škodu musí vždy někdo uhradit. A otázkou pak je, jestli přijde ke slovu pojistná smlouva nebo budete naopak platit z vlastní peněženky.

icetech.cz_ergo_cz_01

Komplexní pojistka pro každou příležitost

Široká nabídka a pestré možnosti, takové je pojištění odpovědnosti z výkonu povolání. Připraveno je i pro ty, kteří tráví většinu času za volantem služebního automobilu, varianta Řidič PLUS přijde vhod všem, kdo mají k dispozici auto i pro osobní využití. Výhodou je pak celosvětová územní platnost, nezáleží tedy na tom, zda budete jezdit jen v ČR nebo se chystáte do zahraničí. Nízká spoluúčast, ale také několik variant výběru, vyřízení vám zabere jen krátkou chvilku!