Jistě i vy jste se již někdy setkali s tím, že vám přišlo, že se váš partner chová stejně, jako jeho otec. Může se stát, že do budoucna budete otce vašeho přítele ve vašem příteli vidět mnohem více. Podobně tomu tak je i v případě žen, které se postupem času chovají jako jejich matky. Něco takového máme všichni zakotveno v sobě.

Pokud víte, že otec vašeho přítele je skvělý pán, nemusíte mít obavy. Pokud ale má partnerův otec nějaké vlastnosti, které vám vadí a váš partner začne mít po čase stejné vlastnosti, může to být problém. Jediné, co můžete udělat, je vašeho přítele na něco takového upozornit a doufat, že se u něj něco takového nevyskytne nebo se daná vlastnost vyskytne jen v menší míře, která pro vás bude únosná.

muž s dívkou

Bude na vás, zda vašemu partnerovi něco takového sdělíte ještě dříve, než se u něj něco takového objeví, aby si dával pozor, nebo jej na něco takového upozorníte až v době, kdy se u něj daná vlastnost vyskytne.

Člověk si řekne, že je možná lepší daného člověka na něco takového upozornit dříve, než to přijde. Pokud byste se i vy pro něco takového rozhodli, bylo by dobré to udělat s citem. Nikdy nevíte, jak může daný člověk zareagovat.

muž a dívka

Pokud si to necháte až na dobu, kdy se daná vlastnost u vaší drahé polovičky objeví, může to být problém, protože bude velmi těžké danou vlastnost odstranit nebo alespoň zmírnit.

Jsou věci, na které se opravdu musí opatrně, aby se to daného člověka nedotklo a aby za to na vás nebyl naštvaný. I to se může stát.

Je otázkou, jestli je dobře nebo špatně že jsme odrazem našich rodičů. Jsou rodiče, jejichž vlastnosti bychom opravdu nechtěli. Jsou ale i tací, jejichž vlastnosti nejsou vůbec špatné. Vše je to opravdu o tom, jací jsou naši rodiče a na nás je, jestli dané vlastnosti vnímáme negativně nebo pozitivně a jestli si z nich něco odneseme.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup