Myslíte si, že být mužem je v něčem jednodušší, než být ženou? Myslím si, že mnoho žen by asi řeklo, že ano. A to hlavně z toho důvodu, že pánové nemusí mít menstruaci a že pánové nemusí zažívat porodní bolesti. A toto samozřejmě je sice pravda. Taky, abych se přiznala, tak tohle bych mužům taky někdy přála, aby alespoň měsíc v kuse věděli a zažili, jaké to je, když má žena menstruaci a bolí břicho a je jí z toho špatně a taky, aby pánové prožili alespoň půlhodinovou bolest, kterou zažívá žena při porodu. Věřte mi, že jsem v porodní bolesti zažila dvakrát a jednou mi to trvalo dokonce tři třicet sedm hodin!

Ale muži jsou důležití.

A opravdu je to hrozné, ale výsledek potom stojí samozřejmě zato. A o tohle bych zase jako žena nechtěla přijít, že bych nosila pod srdcem své dítě, protože tohle zase krásný okamžik. A taky tohle pánové mají úplně jinak. Protože si myslím, že právě muži potom taky k ženskému těhotenství přistupují úplně jinak než ženy. Protože jsem se taky dozvěděla, že někteří pánové prožívají se svou partnerkou takovéto období, kdy je jim třeba špatně anebo mají ty své hormony, které ženu dělají třeba nesnesitelnou a velmi unavenou. Ano přiznávám, já jsem taky byla nesnesitelná, asi jako každá žena, když je jí hodně špatně.

Muži myslí taky na sebe.

A muži kolem mě úplně šíleli, protože to se mnou nemohli vydržet. To třeba můj přítel mi stále říkal, že se chovám jako hysterka, a ne jako žena nebo budoucí máma. Byla jsem z mého přítele naprosto vykolejená a v šoku!  Měla jsem na svého přítele opravdové nervy, protože tohle muži bohužel vůbec nepochopí, že žena má úplně jiné hormony, když je těhotná. Proto jsem si řekla, že bych mužem být asi nikdy nechtěla, protože pánové jsou někdy takové nepochopitelné stvoření, že bych s ní ani nevyznala. Kdybych to ale všechno sečetla a dala na všechny plusy a mínusy, tak bych mužem opravdu být nikdy nechtěla.